Wakacje 2016

Strona główna » O nas

O nas

Reklamy

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej zajmuje się organizacją letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży od 1998 roku. Jesteśmy organizacją doświadczoną, wiemy że najważniejsze jest bezpieczeństwo i dobro naszych podopiecznych, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze kolonie i obozy spełniały oczekiwania zarówno dzieci jak i rodziców.

W 2005 r. nasze Stowarzyszenie otrzymało Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty za wzorową organizację wypoczynku letniego dzieci i młodzieży.

Zasadniczym celem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży jest kształtowanie dojrzałych chrześcijan oraz aktywne uczestnictwo we wspólnocie i misji Kościoła przez szerzenie i upowszechnianie katolickich wartości i zasad we wszystkich dziedzinach życia, zwłaszcza społecznego i kulturalnego.

Istniejemy po to, by kształtować otaczającą nas rzeczywistość. Poprzez swoje działania chcemy inspirować  ludzi młodych do rozwijania swoich pasji, aktywnego spędzania czasu oraz budowania sytemu wartości.  Dlatego kładziemy bardzo duży nacisk na realizowany program merytoryczny i dobór kadry.

Więcej informacji o działaniach i inicjatywach KSM AL – www.ksm.lublin.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s